“Two Turkish Tenors” ÜAL Bahar 

Üsküdar Amerikan Lisesi’nin gelenekselleşmiş Bahar Konserinde Two Turkish Tenors’u izleyeceğiz. 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü tüm velilerimizi konsere bekliyoruz.

Bu Müzikal Düello kaçmaz! 

Konservatuvardan iki sınıf arkadaşının 20 yıl sonra sahne üzerindeki müzikal düellosuna tanıklık edeceğimiz “Two Turkish Tenors”un başrollerinden birinde hem uluslararası arenada hem de ülke çapındaki projelerde yer alarak sanatseverlerin beğenisini kazanmış opera sanatçısı Cenk Bıyık var. Diğer başrol ise tiyatro oyunlarının, televizyon yapımlarının ve sinema filmlerinin aranılan oyuncusu aynı zamanda eğitimli tenor Atılgan Gümüş’e ait.

Şovun seyirciyi “jüri” olarak hissettiren yapısında Cenk, Atılgan’ın şarkıları yorumlamasını laubalice bulurken, Atılgan ise Cenk’in tarzını abartılı ve snop olarak değerlendirir. Dakikalar ilerledikçe bu iki tenorun sahnedeki yetenek sergileme kavgası o denli çığırından çıkar ki olay, öğrencilik yıllarına ve özel hayatlarına dek uzanan sataşmalarla müzikal bir hesaplaşmaya döner. İşte birbirlerine bu denli kızan ancak bir o kadar da hayranlık duyan “Two Turkish Tenors”dan kimin haklı olduğuna jüri olarak sizler karar vereceksiniz.

Tarih: 7 Mayıs 2018 Pazartesi 

Saat  : Kokteyl: 18:30 - Konser: 20:00

Yer    : ÜAL Oditoryum

Bilet : 50 TL

 

Konsere katılmak isteyen değerli velilerimizin isimlerini ÜAL Okul Aile Birliği'nden Hülya Koca’ya yazdırmalarını rica ederiz.

 

Hülya Koca   : 0 (532) 476 66 72

OAB ofisi       : 0 (216) 333 11 00 / 1159

E-posta         : dernek@uaa.k12.tr

Üsküdar Amerikan Lisesi   Okul Aile Birliği  

ÜAL OAB sitemiz: www.ualoab.org

© 2019 Üsküdar Amerikan Lisesi - Okul Aile Birliği